STAUD‘S Dżem z różowego grejpfruta, 250 g
Idealna pasta na śniadanie
20,40 zł 22,99 zł -11%
(81,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 60% owoców
- Doskonały do chleba
- Duża zawartość owoców
Opis
Dżem z różowych owoców grejpfruta z linii "Bogactwo owoców" firmy Staud's doskonale smakuje z pieczywem i z pewnością nie może zabraknąć go na śniadaniowym stole. Zawartość owoców 60%.
| Nr art.: | XPI-STD-230013 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9008400300530 |
| Numer producenta: | 230013 |
| Marki: | STAUD‘S |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Informacja o przechowywaniu: | po otwarciu przechowywać w lodówce |
| Smak: | owocowy |
Składniki
60 % owoce (grejpfrut, koncentrat soku grejpfrutowego), cukier, pektyna[1], koncentrat soku z cytryny, koncentrat soku z aronii
- środek żelujący
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 804 / 192 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 45 g |
| w tym cukier | 45 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Dżem z różowego grejpfruta
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.