STAUD‘S Dżem z różowego grejpfruta, 250 g

Idealna pasta na śniadanie

23,99 zł

(95,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 g

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 60% owoców
  • Doskonały do chleba
  • Duża zawartość owoców

Kupowane często z STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - krwista pomarańcza, 250 g

STAUD‘S Dżem z różowego grejpfruta, 250 g 23,99 zł (95,96 zł / kg)
STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - krwista pomarańcza, 250 g 21,99 zł (87,96 zł / kg)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

Dżem z różowych owoców grejpfruta z linii "Bogactwo owoców" firmy Staud's doskonale smakuje z pieczywem i z pewnością nie może zabraknąć go na śniadaniowym stole. Zawartość owoców 60%.

Nr art.: XPI-STD-230013
Zawartość: 250 g
EAN: 9008400300530
Numer producenta: 230013
Marki: STAUD‘S
Kraj związkowy: Wiedeń
Informacja o przechowywaniu: po otwarciu przechowywać w lodówce
Smak: owocowy
Składniki

60 % owoce (grejpfrut, koncentrat soku grejpfrutowego), cukier, pektyna[1], koncentrat soku z cytryny, koncentrat soku z aronii

  1. środek żelujący
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 804 / 192 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 45 g
  w tym cukier 45 g
białko 0 g
sól 0 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla STAUD‘S Dżem z różowego grejpfruta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder