STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - jeżyna, 250 g

Pasta owocowa z 70% jeżyn

21,99 zł

(87,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 g

Produkt dostępny od 6 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 7 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wysoka zawartość owoców
  • Z koncentratem soku z cytryny
  • Idealna na śniadanie

Kupowane często z STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - malina, 250 g

STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - jeżyna, 250 g 21,99 zł (87,96 zł / kg)
STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - malina, 250 g 21,99 zł (87,96 zł / kg)
Cena całkowita: 43,98 zł
Opis
Nr art.: XPI-STD-230003
Zawartość: 250 g
EAN: 90084720
Numer producenta: 230003
Marki: STAUD‘S
Kraj związkowy: Wiedeń
Informacja o przechowywaniu: po otwarciu przechowywać w lodówce
Składniki

70 % jeżyny, cukier, środek żelujący (pektyna), koncentrat soku z cytryny

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 691 / 165 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 36 g
  w tym cukier 34 g
białko 1 g
sól 0 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - jeżyna

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder