Stay Spiced! Przyprawa do frytek i łódeczek, 110 g

Klasyczna przyprawa - w nowej odsłonie

39,99 zł

(363,55 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 110 g

Produkt dostępny od 8 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do piątek, 9 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealna do frytek, krokietów itp.
  • Lekka wędzona nuta
  • Owocowa z cytryną

Kupowane często z Stay Spiced! Crusty Crust - chrupiąca, wszechstronna przyprawa, 85 g

Stay Spiced! Przyprawa do frytek i łódeczek, 110 g 39,99 zł (363,55 zł / kg)
Stay Spiced! Crusty Crust - chrupiąca, wszechstronna przyprawa, 85 g 44,99 zł (529,29 zł / kg)
Cena całkowita: 84,98 zł
Opis

Idealna sól przyprawowa dla każdego, kto kocha frytki, krokiety itp. Sól wędzona i dwa rodzaje papryki (wędzona, słodka) w niezwykłym połączeniu ze świeżą cytryną, pieprzem, kminkiem, rozmarynem i gałką muszkatołową - po prostu wspaniała.

Bardzo dobrze komponuje się również z kurczakiem i warzywami.

Nasza wskazówka dotycząca chrupiących pieczonych ziemniaków: umyj nieobrane ziemniaki i pokrój na pół, a następnie zanurz na chwilę w wodzie. Polej oliwą z oliwek i solą i wstaw do piekarnika (cyrkulujące powietrze 170°C / 40 minut)!

Nr art.: XPI-SW-62012xM
Zawartość: 110 g
EAN: 9010084030627
Numer producenta: 62012xM
Marki: Stay Spiced!
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez laktozy, bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów, Bez dodatku cukru
Kraj związkowy: Salzburg
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
Składniki

sól kuchenna, glukoza, papryka słodka, wędzona papryka (papryka, dym), pieprz, skórka z cytryny, sól wędzona, Nasiona kminku, cytryna w proszku (sok cytrynowy, maltodekstryna), rozmaryn, gałka muszkatołowa

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Austria, www.stayspiced.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Spiced! Przyprawa do frytek i łódeczek

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny