SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, naturalny, 500 g

Wysokiej jakości produkt z Klöch

35,99 zł

(71,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Produkt dostępny od 14 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 15 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Regionalne pochodzenie
  • Sucha uprawa
  • Zapakowany próżniowo

Kupowane często z SO Fröhlich Ryż długoziarnisty, 500 g

SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, naturalny, 500 g 35,99 zł (71,98 zł / kg)
SO Fröhlich Ryż długoziarnisty, 500 g 31,99 zł (63,98 zł / kg)
Cena całkowita: 67,98 zł
Opis

SteirerReis firmy Fuchs pochodzi z Klöch, gdzie odbywa się cały łańcuch wartości. Uprawa prowadzona jest suchą metodą, która wymaga znacznie mniej wody niż tradycyjna uprawa ryżu. Przetwarzanie odbywa się we własnym zakładzie przetwórstwa ryżu w Klöch. Obiekt ten jest największym i najnowocześniejszym obiektem w Austrii. Naturalny ryż średnioziarnisty jest pakowany próżniowo, dzięki czemu można go przechowywać przez kilka lat bez utraty smaku. Nadaje się do klasycznych dań z ryżu, risotto i sushi.

Nr art.: XPI-FUCH-09/01/0902
Zawartość: 500 g
EAN: 9120095830403
Numer producenta: 09/01/902
Marki: SteirerReis Fuchs
Cechy produktu: Bezglutenowe
Kraj związkowy: Styria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać szczelnie zamknięte, chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu
Składniki

100 % ryż

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1390 / 332 kj / kcal
tłuszcz 3 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,6 g
węglowodany 67 g
  w tym cukier 1,7 g
białko 7,5 g
sól 0 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Fuchs-VISID KG, Pölten 5, 8493, Klöch, Austria, www.steirischerreist.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, naturalny

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder