SteirerReis Fuchs Wafle ryżowe w czekoladzie w puszce, Ciemna czekolada (120 g)
Idealne jako pyszna przekąska między posiłkami
29,99 zł
(249,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Pokryte delikatną czekoladą
- Chrupiące i pyszne
- Wyprodukowano w Austrii
Opis
| Nr art.: | XPI-FUCH-2421 |
|---|---|
| Zawartość: | 120 g |
| EAN: | 9120095831523 |
| Numer producenta: | 2421 |
| Marki: | SteirerReis Fuchs |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, G - mleko, H - orzechy |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać szczelnie zamknięte, przechowywać w suchym miejscu |
Składniki
75 % gorzka czekolada (masa kakaowa, surowy cukier trzcinowy, masło kakaowe, Emulgator (lecytyna)), 25 % ryż
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2319 / 554 kj / kcal |
| tłuszcz | 35 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym cukier | 27 g |
| białko | 6,4 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Fuchs-VISID KG, Pölten 5, 8493, Klöch, Austria, www.steirischerreist.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla SteirerReis Fuchs Wafle ryżowe w czekoladzie w puszce
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.