Styx Krem do rąk z olejkiem z ziaren maku, 70 ml

Kojąca pielęgnacja dłoni

37,49 zł 63,00 zł -40%

(535,57 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Szybko się wchłania
  • Zapewnia elastyczność

Kupowane często z Styx Ziemniaczany balsam do rąk, 70 ml

Styx Krem do rąk z olejkiem z ziaren maku, 70 ml 37,49 zł (535,57 zł / l)
Styx Ziemniaczany balsam do rąk, 70 ml 53,00 zł (757,14 zł / l)
Cena całkowita: 90,49 zł
Opis

Naturalny krem do rąk z tłoczonym na zimno olejkiem z ziaren maku, masłem shea, aloesem i odrobiną olejku eterycznego z geranium pielęgnuje suchą i wrażliwą skórę dłoni, dzięki czemu znów stanie się przyjemnie miękka.

Nr art.: XEC-STX-18660
Zawartość: 70 ml
EAN: 9004432186609
Numer producenta: 18660
Marki: Styx
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa, sucha skóra
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Dolna Austria
Pieczęć jakości i certyfikaty: Austria Bio Garantie, Pieczęć ekologiczna UE
Składniki (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin[2], Papaver Somniferum Seed Oil[2], Sorbitan Olivate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Cetearyl Olivate, Cetearylalcohol, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Citronellal, Citricacid, Linalool, Geraniol, Limonene, Citral

  1. naturalna kompozycja zapachowa
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austria, office@styx.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Styx Krem do rąk z olejkiem z ziaren maku

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.