Styx Mydło pod prysznic w kostce masło Shea, 100 g

Dla wyjątkowo miękkiej skóry

40,56 zł 45,99 zł -12%

(405,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Pielęgnuje i odżywia
  • Zastępuje 600 ml żelu pod prysznic

Kupowane często z Styx Dzika róża - żel pod prysznic, 200 ml

Styx Mydło pod prysznic w kostce masło Shea, 100 g 40,56 zł (405,60 zł / kg)
Styx Dzika róża - żel pod prysznic, 200 ml 53,42 zł (267,10 zł / l)
Cena całkowita: 93,98 zł
Opis

Mydło pod prysznic w kostce marki Styx to bogata pielęgnacja zawierająca wartościowe masło Shea, które sprawi, że Twoja skóra będzie wyjątkowo miękka. Delikatna, kremowa i o przyjemnym zapachu piana oczaruje ciało i duszę. Duża zaletą tego produktu jest jego wydajność - 100 g zastąpi 600 ml żelu pod prysznic.

Zastosowanie:

  • Spień pod prysznicem i umyj ciało jak zwykle.
  • Dobrze wysuszyć po użyciu i przechowywać z dala od wody.
Nr art.: XEC-STX-12401
Zawartość: 100 g
EAN: 9004432124014
Numer producenta: 12401
Marki: Styx
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Dolna Austria
Pieczęć jakości i certyfikaty: ECOCERT - Cosmos Organic
Składniki (INCI)

Sodium Palmate (Palm Soap)[2], Sodium Palm Kernelate[2], Aqua, CI 77891 (Titanium Dioxid), Glycerin[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Parfum[3], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[1], Sodium Chloride, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Linalool, Benzylbenzoat, Cumarin

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. wykonane z surowców organicznych
  3. naturalna kompozycja zapachowa
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austria, office@styx.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Styx Mydło pod prysznic w kostce masło Shea

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder