The Goodstuff WOŁOWINA Adult sucha karma, 2,50 kg

Karma dla psów super premium

116,63 zł

(46,65 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2,50 kg

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Nadaje się dla wszystkich ras
  • Metoda świeżej mieszanki
  • Bez zbóż

Kupowane często z Dog's Love Karma dla psa classic kurczak, 800 g

The Goodstuff WOŁOWINA Adult sucha karma, 2,50 kg 116,63 zł (46,65 zł / kg)
Dog's Love Karma dla psa classic kurczak, 800 g 29,99 zł (37,49 zł / kg)
Cena całkowita: 146,62 zł
Opis

WOŁOWINA Adult sucha karma to pełnowartościowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras i wielkości. Produkowana nową metodą FRESH-MIX bez zbóż, bogata w świeże mięso wołowe klasy spożywczej, amarantus o niskim indeksie glikemicznym, dostępne regionalnie owoce i warzywa oraz wyselekcjonowane zioła.

Zalecenie karmieniowe:

Wielkość psa Waga psa w kg Ilość karmy w g/dzień
Miniaturki rasy 3-5 60-80
Małe rasy 5-15 80-190
Średnie rasy 15-25 190-280
Duże rasy 25-50 280-460
Olbrzymie rasy 50-80 460-660

Nr art.: XEV-TGO-TGS10021
Zawartość: 2,50 kg
EAN: 9120076170269
Numer producenta: TGS10021
Marki: The Goodstuff
Kraj związkowy: Wiedeń
Informacja o przechowywaniu: przechowywać szczelnie zamknięte, przechowywać w suchym miejscu
Smak zwierzęcy: warzywa, cielęcina, wołowina
Ostrzeżenia: Uwaga: Zawiera substancje zapachowe, które mogą powodować alergie.
Karma dla zwierząt: Kompletna karma dla psów
Składniki

41 % wołowina świeże, 25 % wołowina suszony, 21 % amarantus, mąka grochowa, jabłko, 3 % łój wołowy, nasiona chia, minerały, siemię lniane, 1 % olej z łososia, marchew, cukinia, nasiona kozieradki, mniszek lekarski, nasiona babki, szpinak, rozmaryn

Dodatki odżywcze (na kg)

witamina A, witamina D3, witamina E, miedź (jako siarczan miedzi(II), pentahydrat), żelazo (jako siarczan II żelaza, monohydrat), mangan (jako tlenek manganu II), cynk (jako tlenek cynku), jod E2 (jako jodan wapnia, bezwodny), selen (jako selenin sodu)

Dodatki technologiczne

48 mg ekstrakty tokoferolowe z olejów roślinnych (naturalna witamina E)

Zawartość

Skład analityczny

Zawartość
białko 31 %
Rohprotein 0 %
zawartość tłuszczu 17 %
surowy popiół 7 %
Rohöle und -fette 0 %
surowe włókno 3,5 %
zawartość wilgoci 10 %
wapń 1,3 %
fosfor 1 %
sód 0,4 %
potas 0,5 %
magnez 0,15 %

Energia 3873 Kcal / kg Źródło białka 80% zwierzęce 20% roślinne

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: The Goodstuff - MaMaChris Petfood GmbH, Talpagasse 1A/C2/21, A-1230, Wien, Austria, the-goodstuff.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla The Goodstuff WOŁOWINA Adult sucha karma

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny