Wiberg Curry Powder - mieszanka przypraw, 560 g

Żółte curry w proszku - uosobienie curry

75,00 zł

(133,93 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 560 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodne i subtelnie ostre
  • Drobno zmielona
  • Wegańska i bez wzmacniaczy smaku

Kupowane często z SO Fröhlich Naturalny ryż zbożowy, 500 g

Wiberg Curry Powder - mieszanka przypraw, 560 g 75,00 zł (133,93 zł / kg)
SO Fröhlich Naturalny ryż zbożowy, 500 g 32,99 zł (65,98 zł / kg)
Cena całkowita: 107,99 zł
Opis

Żółte curry w proszku jest również uważane za uosobienie curry i jest prawdziwym klasykiem kuchni indyjskiej. WIBERG Curry Powder to delikatna mieszanka przypraw, charakteryzująca się subtelną ostrością.

Kulinarne przeznaczenie:

  • Do gulaszu, zup i sosów
Nr art.: XPI-WB-195784
Zawartość: 560 g
EAN: 9002540821627
Numer producenta: 195784
Marki: Wiberg
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, bez wzmacniaczy smaku, Bez oleju palmowego
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w suchym miejscu
Składniki

kurkuma mielona, kolendra, imbir, Cebula, pieprz, pasternak, Nasiona kminku, gałka muszkatołowa, kozieradka, papryka, Korzennik lekarski , Thymian

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1465 / 350 kj / kcal
tłuszcz 9,1 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,4 g
węglowodany 48 g
  w tym cukier 42 g
białko 11 g
sól 0,2 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Austria, www.wiberg.eu/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wiberg Curry Powder - mieszanka przypraw

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder