Wiberg Przyprawa aromat grzybów, 200 g

Sezon na grzyby przez cały rok

94,00 zł

(470,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 g

Produkt dostępny od 8 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do piątek, 9 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Smak prawdziwych grzybów
  • Pieczarki, borowiki i shiitake
  • Z odrobiną pieprzu i imbiru

Kupowane często z Gölles Manufaktur Oliwa z oliwek, 500 ml

Wiberg Przyprawa aromat grzybów, 200 g 94,00 zł (470,00 zł / kg)
Gölles Manufaktur Oliwa z oliwek, 500 ml 64,00 zł (128,00 zł / l)
Cena całkowita: 158,00 zł
Opis

Ciesz się popularnymi smakami sezonu grzybowego przez cały rok dzięki przyprawie aromat grzybów firmy WIBERG. Drobny proszek z pieczarek, shiitake i borowików dopełnia nuta świeżego pieprzu i subtelna nuta imbiru.

Kierunek kulinarny:

  • Do wszystkich potraw, gdzie pożądana jest pełna nuta grzybów.
Nr art.: XPI-WB-208225
Zawartość: 200 g
EAN: 9002540838144
Numer producenta: 208225
Marki: Wiberg
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, bez wzmacniaczy smaku, Bez oleju palmowego
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w suchym miejscu
Składniki

56 % grzyby (pieczarki, borowiki, shiitake), glukoza, naturalna sól krystaliczna, Cebula, olej rzepakowy, aromat, imbir, pieprz

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1185 / 283 kj / kcal
tłuszcz 4 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,7 g
węglowodany 31 g
  w tym cukier 27 g
białko 19 g
sól 9,7 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Austria, www.wiberg.eu/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wiberg Przyprawa aromat grzybów