ZAGLER MÜSLIBÄR Ekologiczne musli z miodem orkiszowym, 500 g
Przyjemność ze śniadania
35,99 zł
(71,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Pieczone chrupiące bez rodzynek
- Doskonała jakość
Opis
Orkisz jest używany jako główny składnik tej chrupiącej mieszanki. Pestki słonecznika, migdały i orzechy włoskie doskonale dopełniają musli i zapewniają pełną przyjemność.
| Nr art.: | XPI-ZMB-DH500 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 9120009600115 |
| Numer producenta: | DH500 |
| Marki: | ZAGLER MÜSLIBÄR |
| Cechy produktu: | BIO |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Smak: | aromatyczny |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Austria Bio Garantie, Etykieta ekologiczna UE / spoza UE |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1888 / 451 kj / kcal |
| tłuszcz | 22 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 5,6 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 9,5 g |
| substancje balastowe | 6,5 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | ZAGLER BIO GmbH, Peter-Rosegger-Weg 12, 5280, Braunau, Austria, www.mueslibaer.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla ZAGLER MÜSLIBÄR Ekologiczne musli z miodem orkiszowym
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.