Zotter Schokoladen BASiC biała ryżowa żaróweczka bio, 130 g

Całkowicie bez składników pochodzenia zwierzęcego

35,99 zł

(276,85 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 130 g

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Z ryżem w proszku zamiast mleka
  • Delikatnie się rozpływa
  • Wegańskie

Kupowane często z Zotter Schokoladen Czekolada pitna napój orzechowy bio, 110 g

Zotter Schokoladen BASiC biała ryżowa żaróweczka bio, 130 g 35,99 zł (276,85 zł / kg)
Zotter Schokoladen Czekolada pitna napój orzechowy bio, 110 g 37,99 zł (345,36 zł / kg)
Cena całkowita: 73,98 zł
Opis

Ta biała kuwertura jest idealna dla wegan, ponieważ nie zawiera mleka zwierzęcego ani innych składników pochodzenia zwierzęcego. Zamiast mleka używa się ryżu w proszku. W połączeniu z prawdziwą wanilią, surowym cukrem trzcinowym i dużą ilością czystego masła kakaowego tworzy nieodparcie białą kuwerturę.

Opakowanie 130 g
Okres ważności: co najmniej 5 miesięcy od dostawy

Nr art.: XPI-ZSM-18023
Zawartość: 130 g
EAN: 9006403071129
Numer producenta: 18023
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, BIO
Kraj związkowy: Styria
Ślady: E - orzeszki ziemne, F - soja, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Smak: aromatyczny, czekoladowy, słodki / słodkawy, biała czekolada
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

rohrzucker[3], masło kakaowe[3], napój ryżowy w proszku[1] (26 % ryż[1], olej słonecznikowy[1], sól), lecytyna słonecznikowa[2], sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej
  3. Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 73% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego

Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, mleka, orzeszków ziemnych, sezamu i soi.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2378 / 568 kj / kcal
tłuszcz 35 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 21 g
węglowodany 63 g
  w tym cukier 49 g
białko 0,2 g
sól 0,24 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen BASiC biała ryżowa żaróweczka bio