Zotter Schokoladen Czekolada uszczęśliwia, 70 g
Z miodowym marcepanem i nugatem migdałowym
21,99 zł
(314,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Niebiańsko miękka
- Z krokantem orzechowo-miodowym
Opis
Daj sie uwieść niebiańską miękką migdałową warstwą marcepanu, osłodzoną miodem. Druga warstwa czekolady zachwyca miękko topiącym się nugatem migdałowym, odrobiną białej czekolady i chrupiącym krokantem orzechowo-miodowym.
| Nr art.: | XPI-ZSM-16983 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403083306 |
| Numer producenta: | 16983 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Cechy produktu: | BIO |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masa kakaowa[1], 15 % migdały[2], Masło[2], masło kakaowe[1], bita śmietana[2], syrop cukru inwertowanego[2], pełne mleko w proszku[2], mleko pełnotłuste [2], cukier trzcinowy[1], 0,4 % sól kamienna, odtłuszczone mleko w proszku[2], 0,3 % Fleur de Sel, Emulgator (lecytyna sojowa[2]), koncentrat soku z cytryny[2], imbir w proszku[2], strąki wanilii w proszku
- ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu: 56% / z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2361 / 564 kj / kcal |
| tłuszcz | 41 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 20 g |
| węglowodany | 41 g |
| w tym cukier | 37 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | 0,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Czekolada uszczęśliwia
| 5 gwiazdek | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (50%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.