Zotter Schokoladen Bio Delikatny nugat w cytrynie, 70 g
Magia orzechów i cytryny: rozpływające się orzeźwienie!
24,99 zł
(357,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Orzeźwiająca kuwertura cytrynowa
- Kremowy nugat z orzechów nerkowca i orzechów makadamia
- Wykonana z najlepszych składników
Opis
Oczekuj kreacji, która jest orzechowa i orzeźwiająca jednocześnie! Ta czekolada Zotter rozpoczyna się cytrynowym, orzeźwiającym smakiem, a na końcu rozpływa się w ustach.
Środek tej tabliczki składa się z podwójnego nugatowego marzenia: najlepszego nugatu z orzechów nerkowca i kremowego nugatu z orzechów makadamia, które są produkowane bezpośrednio w firmie Zotter i uszlachetniane odrobiną mlecznej czekolady. Nadzienie orzechowe otoczone jest cienką warstwą białej czekolady. Szczególną atrakcją jest jednak polewa: jasna, biała kuwertura cytrynowa, która daje cudownie orzeźwiającego kopa przy pierwszym kęsie.
| Nr art.: | XPI-ZSM-16997 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403087113 |
| Numer producenta: | 16997 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], 24 % masło kakaowe[1], 12 % orzechy nerkowca[1], 8 % orzechy makadamia[1], odtłuszczone mleko w proszku[2], pełne mleko w proszku[2], słodka serwatka w proszku[2], cytryna w proszku[2] (3 % koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), Masło[2], masa kakaowa[1], cukier trzcinowy[1], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1], cynamon[1], kardamon (Elettaria cardamomum)[2], proszek z fasoli tonka[2], kolendra[2]
- z handlu "fair", ogółem: 86% "fair" / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2366 / 565 kj / kcal |
| tłuszcz | 37 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 18 g |
| węglowodany | 52 g |
| w tym cukier | 47 g |
| białko | 5,4 g |
| sól | 0,21 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Delikatny nugat w cytrynie
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.