Zotter Schokoladen Labooko Zotter Czekolada kawowa, 70 g
Dla miłośników kawy!
19,22 zł 21,99 zł -13%
(274,57 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Z kawą Fairtrade i prawdziwą wanilią Bourbon
- Słodka i rozpuszcza się w ustach
- Tabliczka 2 x 35 g
Opis
Czekolada kawowa na najwyższym poziomie! Świeżo zmielona, pachnąca kawa ze sprawiedliwego handlu (Fairtrade). Masło kakaowe i surowy cukier trzcinowy wzbogacone prawdziwą wanilią bourbon tworzą niesamowity smak czekolady.
| Nr art.: | XPI-ZSM-20442 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403023982 |
| Numer producenta: | 20442 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Cechy produktu: | BIO |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
rohrzucker[1], 31 % masło kakaowe[1], pełne mleko w proszku[2], 3 % zmielona kawa[1], słodka serwatka w proszku[2], masa kakaowa[1], cukier trzcinowy[1], 0,4 % kawa mielona[1], lecytyna sojowa[3], strąki wanilii w proszku [2], sól kamienna, kardamon[2]
- Ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu 77% / z certyfikowanego rolnictwa biologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
- Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej
Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, orzeszków ziemnych oraz nasion sezamu.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2382 / 569 kj / kcal |
| tłuszcz | 37 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 23 g |
| węglowodany | 51 g |
| w tym cukier | 51 g |
| białko | 5,9 g |
| sól | 0,26 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Labooko Zotter Czekolada kawowa
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.