Zotter Schokoladen Orzechy włoskie marcepan bio, 70 g

Pysznie chrupiąca

21,99 zł

(314,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 g

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Ciemna górska czekolada mleczna
  • Z rumem
  • Wykonana ręcznie

Kupowane często z Zotter Schokoladen BASIC żaróweczki białe, 130 g

Zotter Schokoladen Orzechy włoskie marcepan bio, 70 g 21,99 zł (314,14 zł / kg)
Zotter Schokoladen BASIC żaróweczki białe, 130 g 35,99 zł (276,85 zł / kg)
Cena całkowita: 57,98 zł
Opis

Karmelizowane orzechy włoskie zapewniają wyjątkową chrupkość. Odkryjesz również smak marcepanu, wysokiej jakości rum i ciemną górską mleczną czekoladę. Słodki przysmak jest ręcznie robiony i szczególnie popularny wśród miłośników orzechów.

Nr art.: XPI-ZSM-16172
Zawartość: 70 g
EAN: 9006403014508
Numer producenta: 16172
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: BIO, bez sztucznych barwników, Nie zawiera sztucznych konserwantów, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów, Zawiera alkohol
Kraj związkowy: Styria
Ślady: C - jaja, E - orzeszki ziemne, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

surowy cukier trzcinowy[1], marcepan[1] (20 % migdały[1], cukier[1], syrop cukru inwertowanego[1]), masa kakaowa[1], masło kakaowe[1], 12 % orzechy włoskie[1], pełne mleko w proszku[1], rum[1], syrop cukru inwertowanego[1], odtłuszczone mleko w proszku[1], Masło[1], napój ryżowy w proszku[1] (ryż[1], olej słonecznikowy[1], sól), sól kamienna, Emulgator (laktoza (soja[1])), strąki wanilii w proszku [1], cynamon[1], anyż[1]

  1. z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2278 / 544 kj / kcal
tłuszcz 36 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 15 g
węglowodany 42 g
  w tym cukier 39 g
białko 8,3 g
sól 0,13 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Orzechy włoskie marcepan bio

1 recenzja klienta w innym języku

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
2 (100%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.