Zotter Schokoladen BASIC żaróweczki białe, 130 g

Pozwól zabłysnąć Twoim pomysłom!

35,99 zł

(276,85 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 130 g

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • niespotykana miękkość
  • 30% czystego kakao
  • z organicznym mlekiem górskim

Kupowane często z Zotter Schokoladen Czekolada pitna biała z wanilią, 110 g

Zotter Schokoladen BASIC żaróweczki białe, 130 g 35,99 zł (276,85 zł / kg)
Zotter Schokoladen Czekolada pitna biała z wanilią, 110 g 37,99 zł (345,36 zł / kg)
Cena całkowita: 73,98 zł
Opis

Biała czekolada z niesamowitą miękkością. 30% czystego masła kakaowego, górskiego mleka biologicznego, prawdziwa wanilia, czysty cukier trzcinowy i pełny cukier trzcinowy dały kuwerturę w formie żaróweczki (ich połówki) ułatwiającej dawkowanie czekolady. Naturanie można użyć te żaróweczki jako dekorację. .

Nr art.: XPI-ZSM-18018
Zawartość: 130 g
EAN: 9006403071037
Numer producenta: 18018
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: BIO, bez sztucznych barwników, Nie zawiera sztucznych konserwantów, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów
Kraj związkowy: Styria
Ślady: E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Smak: aromatyczny, czekoladowy, słodki / słodkawy, biała czekolada
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

rohrzucker[1], masło kakaowe[1], pełne mleko w proszku[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], słodka serwatka w proszku[2], cukier trzcinowy[1], strąki wanilii w proszku [2], lecytyna sojowa[3], sól kamienna, cynamon[2]

  1. Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem 72% / z kontrolowanego rolnictwa biologicznego
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej

Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, orzeszków ziemnych oraz nasion sezamu.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2437 / 582 kj / kcal
tłuszcz 39 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 24 g
węglowodany 50 g
  w tym cukier 50 g
białko 7,5 g
sól 0,19 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen BASIC żaróweczki białe

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder