Haas Polewa waniliowa, 250 g
Śnieżnobiała polewa do ciast i ciasteczek
13,99 zł
(55,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Szybko schnie
- Delikatny aromat waniliowy na bazie cukru
- Wysoka odporność na przecięcie bez odprysków
Opis
Ta słodka polewa nadaje popularny waniliowy smak ciastom i tartom jako wizualne i smakowe wykończenie. Płynna mieszanka łatwo rozprowadza się po powierzchni i szybko twardnieje w normalnej temperaturze pokojowej. Po wyschnięciu powierzchnia charakteryzuje się matowym, śnieżnobiałym wyglądem i łatwością krojenia podczas porcjowania. Idealna polewa do ciast, zapewniająca nowoczesny wygląd na stoliku kawowym.
| Nr art.: | XPI-EDH-10017250 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9055500172512 |
| Numer producenta: | 10017250 |
| Marki: | Haas |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
cukier, skrobia modyfikowana, barwnik (Calciumcarbonat), kurkumina, Aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1654 / 395 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 99 g |
| w tym cukier | 93 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Polewa waniliowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.