Zotter Schokoladen Bio Pink Grapefruit, 70 g
Fresh & Pink: orzeźwiająca, grejpfrutowa przyjemność!
24,99 zł
(357,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Nadzienie z różowego grejpfruta
- Z warstwą kuwertury z marakui
- Lekko cierpki, orzeźwiający finisz
Opis
Szukasz pysznej czekoladowej niespodzianki? Ta nadziewana tabliczka z ciemnej mlecznej czekolady (50% kakao) jest bardzo orzeźwiająca i łączy w sobie słodką rozpływającą się w ustach słodycz z energetyzującymi owocami!
W środku ukryte jest naprawdę orzeźwiające grejpfrutowe nadzienie. Różowy ganache składa się z grejpfruta, białej czekolady i świeżej limonki. Trochę kuwertury malinowej zapewnia wspaniały efekt kolorystyczny, zanim ganache zostanie pokryty cienką warstwą owocowej kuwertury z marakui. Całość oblana jest popularną ciemną mleczną czekoladą Zotter z 50% zawartością kakao.
| Nr art.: | XPI-ZSM-16136 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403086932 |
| Numer producenta: | 16136 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], 12 % koncentrat soku grejpfrutowego[2], pełne mleko w proszku[2], masa kakaowa[1], odtłuszczone mleko w proszku[2], syrop cukru inwertowanego[2], syrop glukozowy[2], marakuja liofilizowana[2] (maltodekstryna[2], koncentrat soku z marakui[2]), mleko pełnotłuste [2], liofilizowane maliny[2], koncentrat soku z limonki[2], słodka serwatka w proszku[2], jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka[2], cukier trzcinowy[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), Emulgator (lecytyna słonecznikowa[2]), cynamon[1], 50 % minimalna zawartość kakao w ciemnej czekoladzie mlecznej[2]
- Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 63% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2148 / 513 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 19 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 46 g |
| białko | 5,8 g |
| sól | 0,21 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Pink Grapefruit
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.