Zotter Schokoladen Bio słodkie owoce - Śliwki w ciemnej czekoladzie, 80 g

Elegancka przyjemność: klasyka w ciemnej czekoladzie!

31,99 zł

(399,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Produkt dostępny od 9 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do poniedziałek, 12 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Klasyczne połączenie
  • 70% kakao
  • Idealnie zbalansowana słodycz

Kupowane często z Zotter Schokoladen Balleros krokant i praliny bio, 100 g

Zotter Schokoladen Bio słodkie owoce - Śliwki w ciemnej czekoladzie, 80 g 31,99 zł (399,88 zł / kg)
Zotter Schokoladen Balleros krokant i praliny bio, 100 g 33,99 zł (339,90 zł / kg)
Cena całkowita: 65,98 zł
Opis

Odkryj ten elegancki klasyk: suszone organiczne śliwki w ciemnej czekoladzie. Rozkoszuj się delikatnym smakiem i miękką konsystencją śliwek, które są idealnie otoczone chrupiącą, ciemną polewą.

Smak jest mistrzowsko wyważony: Naturalna słodycz owoców idealnie współgra z delikatnie gorzką czekoladą. Jest ona wytwarzana w samej manufakturze Zotter- z najwyższej jakości kakao, czystego masła kakaowego i naturalnego surowego cukru trzcinowego, co daje intensywną zawartość kakao na poziomie 70%. Ten produkt jest jednocześnie wyrafinowany, owocowy i klasyczny. Smakołyk, który po prostu zawsze pasuje!

Nr art.: XPI-ZSM-19354
Zawartość: 80 g
EAN: 9006403086789
Numer producenta: 19354
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Styria
Ślady: A - gluten, E - orzeszki ziemne, F - soja, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

80 % Suszone śliwki[1], masa kakaowa[2], surowy cukier trzcinowy[2], masło kakaowe[2], 70 % min. kakao w ciemnej czekoladzie[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu: 19% / z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1260 / 301 kj / kcal
tłuszcz 8,7 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,2 g
węglowodany 49 g
  w tym cukier 34 g
białko 2,8 g
sól 0,01 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio słodkie owoce - Śliwki w ciemnej czekoladzie

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder