Zotter Schokoladen Słodka przerwa, 70 g
Wypełniona nugatem z migdałów i orzechów laskowych
19,22 zł 21,99 zł -13%
(274,57 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Udoskonalona karmelizowanymi migdałami
- Ręcznie robiona
Opis
Zrób sobie wspaniałą przerwę. Czekolada mleczna z 50% zawartością kakao jest wypełniona mieszanką nugatu migdałowego i orzechowego. Powyżej chrupiąca warstwa ciastek migdałowych.
| Nr art.: | XPI-ZSM-16515 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403053149 |
| Numer producenta: | 16515 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Cechy produktu: | BIO |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
rohrzucker[1], masło kakaowe[1], migdały[2], masa kakaowa[1], pełne mleko w proszku[2], orzechy laskowe[2], mąka pszenna[2], Masło[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], całe jaja[2], słodka serwatka w proszku[2], cukier trzcinowy[1], karmel w proszku[2] (odtłuszczone mleko w proszku[2], cukier[2]), lecytyna sojowa[3], sól kamienna, strąki wanilii w proszku [2], kardamon[2], kwiaty róży[2], prawdziwy badian właściwy[2], cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), cynamon[2], 50 % min. zawartość kakao (w ciemnej mlecznej czekoladzie)
- ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem 61% / z kontrolowanego rolnictwa organicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
- Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej
Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, orzeszków ziemnych oraz nasion sezamu.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2374 / 567 kj / kcal |
| tłuszcz | 40 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 18 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 36 g |
| białko | 9,5 g |
| sól | 0,22 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Słodka przerwa
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.