Zotter Schokoladen Bio Uganda Kakao - Safari, 70 g
Polewa czekoladowa zawierająca 70% kakao
24,99 zł
(357,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ganache z ugandyjskiego kakao
- Świeżość limonki i banana
- Przyprawy (cynamon, kardamon, chili)
Opis
Wybierz się w kulinarną podróż do Ugandy - inspirowaną filmem o kakao i najnowszą podróżą Zotter! Ta nadziewana tabliczka łączy w sobie ciemną elegancję z orzeźwiającą limonką i jest prawdziwym cudem smaku.
Wewnątrz znajduje się cudownie rozpływający się ganache z ciemnej czekolady wykonany z najlepszego ugandyjskiego kakao ze spółdzielni Latitude. Towarzyszy mu orzeźwiający biały ganache z limonki i banana. Ten egzotyczny duet wzbogacają delikatne przyprawy: lekkie akcenty cynamonu, kardamonu i goździków, dopełnione zaskakującą nutą chili. Całość oblana jest klasyczną ciemną czekoladą o zawartości kakao 70%.
| Nr art.: | XPI-ZSM-16996 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403087175 |
| Numer producenta: | 16996 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Etykieta ekologiczna UE / spoza UE, Fair |
Składniki
masa kakaowa[1], surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], mleko pełnotłuste [2], syrop cukru inwertowanego[2], 3 % banany liofilizowane[2], syrop glukozowy[2], 2 % koncentrat soku z limonki[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], Masło[2], Koncentrat soku ananasowego[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1], kardamon (Elettaria cardamomum)[2], cynamon[1], goździki[2], Birds Eye Chili[2], 70 % min. kakao w ciemnej czekoladzie[2]
- Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 75% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2102 / 502 kj / kcal |
| tłuszcz | 35 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 39 g |
| w tym cukier | 34 g |
| białko | 5,5 g |
| sól | 0,08 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Uganda Kakao - Safari
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.