BioKing Bio jabolčni čips, 100 g
Iz jabolk nemških in avstrijskih ekoloških kmetov
€ 3,89
(€ 38,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Neobdelano in naravno
- Aromatične in sladke po okusu
- Za prigrizek in kot dodatek
Opis
Obroči posušenih jabolk so narejeni iz nemških in avstrijskih ekoloških namiznih jabolk. Zaradi pozne trgatve in nežnega sušenja jabolka ohranijo predvsem aromatičen in sladek okus.
Opomba za osebe z alergijo:
Lahko vsebujejo sledi glutena, oreščkov, soje in sezama zaradi proizvodnje.
| Št. izd.: | XAY-PL-102801 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9120013232258 |
| Št.-Proizvajalca: | 102801 |
| Znamka: | BioKing |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko, BIO |
| Zvezna dežela: | Tirolska |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, F - soja, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Okus: | aromatičen, sladek/sladkoben |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološko certificirano |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1507 / 360 kj / kcal |
| maščobe | 0,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 80,1 g |
| od tega sladkor | 80,1 g |
| vlaknine | 15,9 g |
| beljakovine | 1,5 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
Jabolčni čips posušen[1]
- Iz kontrolirane ekološke pridelave
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Avstrija, office@bioking.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioKing Bio jabolčni čips
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov