BioKing Datlji Deglet Nour datume, brez jedra bio, 250 g
Mamljivo sladko zapeljivo
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Poreklo: Tunizija
- Sladek medeni okus
Opis
Datlji Deglet Nour datume, jedra izvirajo iz Tunizije in dodajo nebeški medeni okus vsaki sladici. Še posebej obogatijo muslije, sadne solate ali kolače in peciva.
Opomba za osebe z alergijo:
- Zaradi načina proizvodnje lahko vsebujejo sledi glutena, oreščkov, soje in sezama.
| Št. izd.: | XAY-PL-102814 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9120013232012 |
| Št.-Proizvajalca: | 102814 |
| Znamka: | BioKing |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko, BIO |
| Zvezna dežela: | Tirolska |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, F - soja, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološko certificirano |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1214 / 290 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 65,1 g |
| od tega sladkor | 63,7 g |
| vlaknine | 8,7 g |
| beljakovine | 1,9 g |
| Sol | 0,09 g |
Sestavine
datelji[1]
- Iz kontrolirane ekološke pridelave
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Avstrija, office@bioking.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioKing Datlji Deglet Nour datume, brez jedra bio
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov