Ehrenwort Bio česen v prahu, 45 g

začini vsako jed

€ 4,99

(€ 110,89 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 45 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • nežna aroma
  • univerzalno uporabna začimba
  • naravni ojačevalec okusa

Pogosto naročeno skupaj z Recheis Low Carb - Fusilli, Papirna embalaža - 300 g

Ehrenwort Bio česen v prahu, 45 g € 4,99 (€ 110,89 / kg)
Recheis Low Carb - Fusilli, Papirna embalaža - 300 g € 2,69 (€ 8,97 / kg)
Skupna cena: € 7,68
Opis

Česen v prahu je zaradi lahko pekočega okusa in nežne arome možno uporabiti v vseh jedeh. Z njim bo vsaka jed začinjena in intenzivnega okusu, saj ima lastnost naravnega ojačevalca okusa. Česen je naraven afrodiziak. Optimalna začimba za pripravo salat.

Št. izd.: XDK-EHR-0006
Vsebina: 45 g
EAN: 9120080470065
Št.-Proizvajalca: 0006
Znamka: Ehrenwort
Lastnosti izdelka: BIO
Zvezna dežela: Dunaj
Sestavine

česen v prahu[1]

  1. ekološko

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ehrenwort Bio česen v prahu