FRIERSS Gailtaler pečenica 3 k., 375 g
Specialiteta s slanino
€ 7,09
(€ 18,91 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- narejena iz lokalne govedine in svinjine
- rafinirano s slanino
- nežno začinjena in sočna
Opis
Za to posebnost klobas Frierss uporablja samo pusto, lokalno govedino in svinjino. Fine kocke slanine in fina mešanica začimb dajejo pečenicam prvovrsten okus.
Za več užitka na žaru!
| Št. izd.: | XPI-FRI-4028 |
|---|---|
| Vsebina: | 375 g |
| EAN: | 9002792040289 |
| Št.-Proizvajalca: | 604028 |
| Znamka: | FRIERSS |
| Zvezna dežela: | Koroška |
Sestavine
Svinjina, Govedina, nitritne soli, Natrijevnitrit, začimbe, Glukoza, Natrijevaskorbat[1], kalijev nitrat E252[2], pitna voda, Slanina, nitritne soli, Natrijevnitrit[2], sladkor, Natrij[3], Mononatriumglutamat[4], Antioksidanti[1], Začimba, svinjsko črevo
- Antioksidanti
- konzervans
- Stabilizator
- ojačevalci okusa
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1235 / 295 kj / kcal |
| maščobe | 25,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 11,2 g |
| ogljikovi hidrati | 1,4 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| beljakovine | 15,7 g |
| Sol | 2,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Avstrija, www.frierss.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek FRIERSS Gailtaler pečenica 3 k.
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 5 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
5 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
-
Vam je bila ta ocena v pomoč? (0) (1)
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov
Ocenjen z 5 od možnih 5 zvezdic.
zelo okusne, okušajo se začimbe, ki se odlično ujemajo, priporočam.
Odlične za piknike, zelo hitro pečene.