Haas Bio hostije za peko 40 mm, 23 g
Hrustljave ekološke podlage za piškote in medenjake
€ 1,99
(€ 86,52 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- ekološka kakovost iz pšenice
- popolna okrogla oblika za drobno pecivo
- zaščitna folija za ohranjanje svežine
Ustrezni izdelki
Opis
Te okrogle podlage v ekološki kakovosti močno olajšajo peko tradicionalnega drobnega peciva, kot so makroni, poljubčki ali medenjaki. Tudi mehkim testom nudijo optimalno oporo in poskrbijo za enakomerno, okroglo obliko na pekaču. Receptura na osnovi pšenične moke zagotavlja hrustljavo zunanjost, medtem ko pecivo znotraj ostane čudovito sočno in mehko. Dodatna notranja folija v pakiranju zanesljivo ščiti izdelek pred vlago in dolgo ohranja njegovo hrustljavost.
| Št. izd.: | XPI-EDH-1002008 |
|---|---|
| Vsebina: | 23 g |
| EAN: | 9055500310365 |
| Št.-Proizvajalca: | 1002008 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1520 / 363 kj / kcal |
| maščobe | 1,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 78 g |
| od tega sladkor | 2 g |
| beljakovine | 9 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Bio hostije za peko 40 mm
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov