Haas Burbonski vaniljev sladkor, 24 g
Plemenita aroma za kreme, omake in peciva
€ 1,29
(€ 53,75 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s pravim strokom burbonske vanilje
- fina sladkost in plemenit okus
- za peciva, narastke in pijače
Opis
Ta sestavina daje sladkim kreacijam še posebej prefinjeno noto. Prah vsebuje pravi, fino mleti strok burbonske vanilje in poskrbi za tipično, intenzivno naravno aromo. Možnosti uporabe segajo od klasičnega umešanega peciva in zračnih smetanovih krem do sadnih omak ter toplih narastkov. Tudi kavne specialitete ali fini mlečni napitki dobijo s tem dodatkom harmonično zaokrožen okus.
| Št. izd.: | XPI-EDH-17029095 |
|---|---|
| Vsebina: | 24 g |
| EAN: | 9055500000273 |
| Št.-Proizvajalca: | 17029095 |
| Znamka: | Haas |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
sladkor, 7 % zmleti burbonski vaniljevi stroki
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1650 / 394 kj / kcal |
| maščobe | 0,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 95 g |
| od tega sladkor | 94 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Burbonski vaniljev sladkor
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov