Haas Instant želatina, 30 g
Hitro želiranje za kreme in sladice
€ 2,59
(€ 86,33 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- neposredno vmešavanje brez namakanja
- uporabno brez segrevanja
- popolno za sladke in slane jedi
Opis
To želirno sredstvo v prahu močno poenostavi pripravo sladic in slanih jedi. Finega prahu ni treba predhodno namakati v hladni vodi. Obdelava poteka brez ločenega segrevanja neposredno v masi, kar prihrani veliko časa v kuhinji. Nadevi, zračne pene in kreme za torte bodo tako v hipu dobili želeno čvrstost.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10016725 |
|---|---|
| Vsebina: | 30 g |
| EAN: | 9055500167006 |
| Št.-Proizvajalca: | 10016725 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
želatina (žveplov dioksid), glukoza
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | Količina |
|---|---|
| energijska vrednost | 1557 / 372 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 48 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| beljakovine | 45 g |
| Sol | 0,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Instant želatina
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov