Hofladen Hirschmann Božična marmelada Hlapec Ruprecht, 160 g
Kutina-Bezgove jagode-Višnja
€ 6,99
(€ 43,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Sadno-božični okus
- Super kot darilo
Podobni izdelki
Opis
Ta lahka marmelada iz kmetije Hirschmann prepriča s svojim sadnim okusom kutine, bezgovih jagod in višnje. Skupaj z pomarančnim sokom, rumom in izbranimi začimbami pričara pravi praznični okus.
primeren za slastne praznične zajtrke ali božične piškote.
| Št. izd.: | XPI-HL-41-160g |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9120074861633 |
| Št.-Proizvajalca: | 41-160g |
| Znamka: | Hofladen Hirschmann |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo, Po odprtju hranite v hladilniku in porabite v enem mesecu. |
| Pečat odobritve in certifikati: | Oznaka "Gutes vom Bauernhof" |
Sestavine
Knecht Ruprecht (kutinov-bezgov-višnjev namaz)
Kvinoja, sladkor, črni bezeg, višnje, Pomarančni sok, Zgoščeni sok kutine, Rum, Pektin, Cimet, nageljnove žbice v prahu, Pomaranče v prahu, Limona v prahu
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 557 / 133 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 32 g |
| od tega sladkor | 31 g |
| beljakovine | 0,6 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Božična marmelada Hlapec Ruprecht
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov