Hofladen Hirschmann Zeliščna sol bučna semena, 160 g

Štajerska v kozarcu

€ 11,89

(€ 74,31 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 160 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Z morsko soljo in origanom
  • Za meso, zelenjavo in solato
  • Brez konzervansov
  • Vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Wiberg Pisani poper, 43 g

Hofladen Hirschmann Zeliščna sol bučna semena, 160 g € 11,89 (€ 74,31 / kg)
Wiberg Pisani poper, 43 g € 2,21 (€ 51,40 / kg)
Skupna cena: € 14,10
Opis

Vse zaradi česar je Štajerska izjemna v kozarcu: origano, timijan, bučna semena, sol, luštrek in čili. Absolutna univerzalna začimba.

Dobro se ujema z mesom, zelenjavo in solatami. Vredno poskusiti! Brez konzervansov in sredstev za sproščanje.

Opomba: Shranjujte zaščiteno pred svetlobo, obstojno vsaj 1 leto.

Št. izd.: XPI-36-160g
Vsebina: 160 g
EAN: 9120074860827
Št.-Proizvajalca: 36-160g
Znamka: Hofladen Hirschmann
Lastnosti izdelka: Vegan, Vegetarijansko, Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, Brez ojačevalcev okusov, brez umetnih arom
Zvezna dežela: Štajerska
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem
Zeliščna sol z bučnimi semeni

Neobdelana kamena sol, bučna semena, zelišča (timijan, origano, čili, luštrek, Rdeči poper)

Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Zeliščna sol bučna semena