Napoli Dragee keksi Classic, 165 g
Če bi se le lahko ustavil ...
€ 4,29
(€ 26,00 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- avstrijska tradicionalna klasika
- s temno in svetlo čokolado
- nepremagljivo okusno
Opis
Hrustljavi piškoti, obliti s hrustljavo čokolado so eden najpogostejših avstrijskih sladkarij, ki so popularne že vse od leta 1960. V vsakem pakiranju obstajata dve vrsti piškotov: s temno čokolado in svetlo čokolado. Svoje prijatelje, ki imajo radi nekoliko trpki kot tudi prijetno sladki okus, lahko prijetno presenetite.
| Št. izd.: | XPI-MA-1093 |
|---|---|
| Vsebina: | 165 g |
| EAN: | 9000332810934 |
| Št.-Proizvajalca: | 1093 |
| Znamka: | Napoli |
| Lastnosti izdelka: | brez jajc |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, F - soja, G - mleko, H - oreščki |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na suhem, hranite pri sobni temperaturi |
| Pečat odobritve in certifikati: | Fairtrade |
Sestavine
sladkor, pšenična moka, Kakavova masa, Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu, plamovo olje, Sladka sirotka v prahu, Škrob, glukozno-fruktozni sirup, Emulgator (sojin lecitin), Prevleka (Gummi Arabicum), sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitol), sol, sredstvo za vzhajanje (natrijev hidrogenkarbonat, amonijev bikarbonat (E503ii)), naravne arome
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2035 / 486 kj / kcal |
| maščobe | 24 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 14 g |
| ogljikovi hidrati | 59 g |
| od tega sladkor | 39 g |
| beljakovine | 6,7 g |
| Sol | 0,37 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Avstrija, josef.manner.com/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Napoli Dragee keksi Classic
3 recenzije kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 10 | (83%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 2 | (16%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
12 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov