Naturprodukte Fuchs Bučna semena - bela čokolada z jagodami, 70 g
Bučna semena oblita z belo čokolado z jagodami
€ 3,49
(€ 49,86 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežen preliv
- idealno za prigrizek
- kot dodatek v mueslijih
Podobni izdelki
Opis
Ta bučna semena iz Naturprodukte Fuchs imajo nežen preliv iz bele čokolade z jagodami. Idealen prigrizek med obroki ali kot dodatek k mueslijem.
| Št. izd.: | XPI-NFU-KERN5 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9120119730146 |
| Št.-Proizvajalca: | KERN5 |
| Znamka: | Naturprodukte Fuchs |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
50 % pražena sončnična semena, bela čokolada (33 % kakav, sladkor, Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu, Kakavova masa), Emulgator (sojin lecitin (E322), izvleček vanilije), jagode v prahu, Prevleka (Gummi Arabicum)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2433 / 581 kj / kcal |
| maščobe | 41,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 16,2 g |
| ogljikovi hidrati | 28,7 g |
| od tega sladkor | 26,6 g |
| vlaknine | 4,2 g |
| beljakovine | 21 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Naturprodukte Fuchs, Lödersdorf 4, 8334, Riegersburg, Avstrija |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Naturprodukte Fuchs Bučna semena - bela čokolada z jagodami
4,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov