Naturprodukte Fuchs Pokovka s soljo, 70 g
Malica iz Vulkanlanda
€ 2,49
(€ 35,57 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- štajerska kvaliteta
- naravno in okusno
- popoln prigrizek
Opis
Slasten prigrizek iz Avstrijske Štajerske Vukanland regije je kot nalašč za premagovanje lakote. Popolno za malico ali na poti.
| Št. izd.: | XPI-NFU-POP1 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9120119730115 |
| Št.-Proizvajalca: | POP1 |
| Znamka: | Naturprodukte Fuchs |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | hranite pri sobni temperaturi pod 23°C, hranite zaščiteno pred svetlobo, hranite na suhem |
Sestavine
85 % koruza za kokice, Sončnično olje, morska sol
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1687 / 403 kj / kcal |
| maščobe | 17,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,4 g |
| ogljikovi hidrati | 53,8 g |
| od tega sladkor | 1,3 g |
| vlaknine | 12,9 g |
| beljakovine | 7,3 g |
| Sol | 0,6 g |
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Naturprodukte Fuchs Pokovka s soljo
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov