Steirerkraft Štajerski paradižnikov kis Premium, 250 ml
Edinstvena aroma paradižnika
€ 7,99
(€ 31,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100 % štajersko
- iz paradižnikovega soka
- odličen okus
Opis
V čudovitem paradižnikovem kisu podjetja Steirerkraft lahko okusite preplet poletja in sonca. Začimba je fermentirana iz svežega paradižnikovega soka in je celostni štajerski izdelek.
| Št. izd.: | XPI-SK-51930011 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9006453121393 |
| Št.-Proizvajalca: | 51930011 |
| Znamka: | Steirerkraft |
| Lastnosti izdelka: | Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, Brez ojačevalcev okusov, brez umetnih arom |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Okus: | svež, sadni |
Sestavine
Paradižnikov kis
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 13 / 3 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 0,7 g |
| od tega sladkor | 0,7 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Estyria Naturprodukte GmbH, Wollsdorf 75, 8181, St. Ruprecht/Raab, Avstrija, www.steirerkraft.com/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Steirerkraft Štajerski paradižnikov kis Premium
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov