vielö Organski šampon, 500 ml

Za dobro počutje

€ 54,99

(€ 109,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 15. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Brezplačna dostava do petek, 16. oktober

Slovenija: standardna dostava brezlačna
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • očisti in regenerira
  • z antioksidanti

Pogosto naročeno skupaj z vielö Organsko milo za telo, 250 ml

vielö Organski šampon, 500 ml € 54,99 (€ 109,98 / l)
vielö Organsko milo za telo, 250 ml € 29,49 (€ 117,96 / l)
Skupna cena: € 84,48
Opis

Šampon poskrbi za sijoče in negovane lase. Izdelek vsebuje pomembne hranilne snovi iz bio sirotke, ki v kombinaciji s črnim ovesom intenzivno navlažijo lase. Medtem antioksidanti iz bio ekstrata kopriv lase varujejo pred škodljivimi vplivi okolja.

Uporaba: Nanesite šampon na vlažne lase. Nežno masirajte izdelek na laseh in lasišču ter po uporabi lase temeljito splahnite.

Št. izd.: XEC-VIE-WS05EX500
Vsebina: 500 ml
EAN: 9120088280390
Št.-Proizvajalca: WS05EX500
Znamka: vielö
Tip las: za vsak tip las
Lastnosti izdelka: BIO
Zvezna dežela: Zgornja Avstrija
Kozmetični učinek: vlaženje, regeneranje, čiščenje, ščiti pred vplivi okolja
Pečat odobritve in certifikati: Austria Bio Garantie
Splošne informacije: Pred uporabo dobro pretresite.
Sestavine (INCI)

Lactis Serum Proteinum[3], Aqua[2], Glycerin[3], Decyl Glucoside[2], Disodium Cocoyl Glutamate[2], Xanthan Gum[2], Betaine[2], Polyglyceryl-3 Caprate[2], Citricacid[2], Sodium Cocoyl Glutamat[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[3], Hydrolyzed Wheat Gluten[2], Hydrolized Wheat Protein[2], Potassium Sorbate, Salvia Officinalis (Sage) Oil[3], Citronellal[1], Hydrolyzed Soy Protein[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[3], Geraniol[1], Polyglyceryl-4-Caprate[2], Lecithin[2], Avena Strigosa (Oat) Seed Extract[2], Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract[3], Lavandula Angustifolia Flower Extract[3], Caesalpinia Spinosa Gum[2], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Sodium Lactate[2], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[3], Sodium Benzoate

  1. iz naravnih eteričnih olj ekološke kakovosti
  2. naravnega izvora
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave
Dodatne informacije o aplikaciji
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Avstrija, office@vieloe.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek vielö Organski šampon

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena