Zotter Schokoladen Bio čokolada drunter & drüber "Jagode & indijski oreščki", 70 g
Jagodna tablica z nugatom iz indijskih oreščkov in koščki indijskih oreščkov
€ 4,29
(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez glutena
- čudovit vonj po jagodah
- z osvežilnim dodatkom limone
Opis
Čudovit vonj po jagodah napolni zrak, ko odvijete to čokolado. Jagodna tablica s čistim kakavovim maslom, nugatom iz indijskih oreščkov in hrustljavimi koščki indijskih oreščkov se nežno topi na vašem jeziku. Ljubitelji jagod bodo navdušeni nad to sadno čokolado, ki je rafinirana s kančkom limone za osvežujoč zaključek.
Narejeno brez glutena.
| Št. izd.: | XPI-ZSM-25850 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403064923 |
| Št.-Proizvajalca: | 25850 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Lastnosti izdelka: | Brez glutena |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
Sestavine
trsni sladkor[3], 27 % Kakavovo maslo[3], 21 % indijski oreščki[3], 5 % posušene jagode[1], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], Kakavova masa[3], Sladka sirotka v prahu[1], trsni sladkor[3], sojin lecitin (E322)[2], Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), Stroki vanilije v prahu[1], Kamena sol
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
- iz pravične trgovine, vsebina pravične trgovine skupaj: 88% / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Lahko vsebuje sledi makadamije, brazilskih oreščkov, sezama, mandljev, pekan orehov, pistacij, orehov, arašidov, lešnikov.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2424 / 579 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 19 g |
| ogljikovi hidrati | 48 g |
| od tega sladkor | 44 g |
| beljakovine | 6,6 g |
| Sol | 0,14 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada drunter & drüber "Jagode & indijski oreščki"
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov