Zotter Schokoladen Bio čokolada - "jajčni liker", 70 g

Ganaše iz bele čokolade, mandljev nugat in jajčna krema

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • ročno izdelano
  • vsebuje alkohol (več kot 2%)
  • oplemeniteno z vanilijo

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Hrustljavo sadje", 100 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "jajčni liker", 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Hrustljavo sadje", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 11,78
Opis

Temna gorska mlečna čokolada s 50% vsebnostjo kakava, polnjena z ganašem iz bele čokolade, mandljevim nougatom in kremo iz jajčnega likerja. S pravo vaniljo, drugo najdražjo začimbo na svetu, čokolada dobi eleganten okus.

Št. izd.: XPI-ZSM-16331
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403028826
Št.-Proizvajalca: 16331
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Vsebuje alkohol
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Okus: aromatičen, mlečna čokolada, čokoladni, vaniljev
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[3], Kakavovo maslo[3], Polnovredno mleko v prahu[1], Kakavova masa[3], Polnomastno mleko[1], Posneto mleko v prahu[1], Jabolčno žganje[1], invertni sladkorni sirup, Mandlji[1], glukozni sirup, 2 % Jajčni rumenjak[1], Sladka sirotka v prahu[1], Stroki vanilije v prahu[1], trsni sladkor[3], Kamena sol, sojin lecitin (E322)[2], Cimet[3], ingver v prahu[1], 50 % min. vsebnost kakava (v temni gorski mlečni čokoladi)

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 63 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi makadamije, brazilskih oreščkov, sezamovih semen, indijskih oreščkov, pekan oreščkov, pistacij, orehov, arašidov, lešnikov.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2156 / 515 kj / kcal
maščobe 33 g
  od tega nasičene maščobne kisline 19 g
ogljikovi hidrati 43 g
  od tega sladkor 40 g
beljakovine 7,3 g
Sol 0,24 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "jajčni liker"

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder