Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Cvetlični šopek", 70 g

Sladka pozornost

€ 4,29

(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • ena tablica mandljevega nugata z vrtnicami
  • ena tablica nugata iz indijskih oreščkov s travniškim cvetjem
  • s pisanimi cvetnimi listi

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Cvetlični šopek", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 11,08
Opis

Labooko "Cvetlični šopek" vsebuje dve različni čokoladni tablici z užitnimi cvetovi in je lepo sladko darilo.

Mandljev nugat z vrtnicami:

Domači mandljev nugat iz praženih in karameliziranih španskih mandljev ter bele čokolade je posut s cvetnimi listi vrtnic.

Nugat iz indijskih oreščkov s travniškim cvetjem:

Domači nugat iz indijskih oreščkov je oplemeniten z limono ter okrašen s posušenimi marjeticami, ognjičem in plavicami.

Dve tablici po 35 g.

Št. izd.: XPI-ZSM-20151
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403022183
Št.-Proizvajalca: 20151
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Brez glutena, BIO
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

Mandljev nugat z vrtnicami

trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 21 % Mandlji[2], Polnovredno mleko v prahu[2], Kakavova masa[1], Posneto mleko v prahu[2], Sladka sirotka v prahu[2], trsni sladkor[1], 0,3 % Cvetovi vrtnice[2], sojin lecitin (E322)[3], Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, ingver v prahu[2], Cimet[1], 0,001 % olje vrtnice[2]

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 76 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov in sezamovih semen.

Nugat iz indijskih oreščkov s travniškim cvetjem

trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 22 % indijski oreščki[1], Polnovredno mleko v prahu[2], Posneto mleko v prahu[2], Sladka sirotka v prahu[2], Kakavova masa[1], trsni sladkor[1], 0,3 % ognjič[2], 0,3 % Cvetovi plavice[2], sojin lecitin (E322)[3], Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), Cimet[1]

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 76 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov in sezamovih semen.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2458 / 587 kj / kcal
maščobe 42 g
  od tega nasičene maščobne kisline 21 g
ogljikovi hidrati 45 g
  od tega sladkor 42 g
beljakovine 7,7 g
Sol 0,14 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Cvetlični šopek"

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder