Zotter Schokoladen Bio čokolada - "pisani velikonočni zajčki", 70 g
Hrustljava velikonočna čokolada
€ 4,99
(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadni češnjev ganache
- temna mlečna čokolada
- lešnikov nugat z vafljevim krokantom
Opis
Letos velikonočni zajček prinaša 50 % temno mlečno čokolado, polnjeno s češnjevim ganachejem in lešnikovim nugatom z vafljevim krokantom.
| Št. izd.: | XPI-ZSM-16985 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403083979 |
| Št.-Proizvajalca: | 16985 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavova masa[1], Kakavovo maslo[1], 9 % lešniki[1], 6 % vafljevi krokanti[2] (pšenična moka[2], sladkor[2], maslo[2], Posneto mleko v prahu[2], Izvleček ječmenovega slada[2], sol), Polnovredno mleko v prahu[2], 5 % višnja[2], Posneto mleko v prahu[2], 3 % koncentrat višnje[2], invertni sladkorni sirup[2], 2 % liofilizirane višnje[2], glukozni sirup[2], 1 % Lešnikovo olje[2], Emulgator (sojin lecitin[2]), trsni sladkor[1], Sladka sirotka v prahu[2], Emulgator (Sončnični lecitin[2]), Kamena sol, Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), Stroki vanilije v prahu[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[2], grenko mandljevo olje[2], zvezdasti janež[2], Cimet[1]
- iz pravične trgovine, vsebina pravične trgovine skupaj: 71% / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2165 / 517 kj / kcal |
| maščobe | 33 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 17 g |
| ogljikovi hidrati | 46 g |
| od tega sladkor | 40 g |
| beljakovine | 7,1 g |
| Sol | 0,22 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "pisani velikonočni zajčki"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov