Zotter Schokoladen Biofekt POP "Za mamice"
Podarite veselje
€ 8,99
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- trendovska škatla za praline
- z 8 različnimi vrstami
- notranjost je iz bio-plastike
Opis
Trendovsko oblikovana škatla pralin, ki je opremljena z 8 dnevno svežimi čokoladnimi sortami:
- lešnikova nougat kocka
- endorfin rdeče vino
- endorfin lešnik
- limoncello
- rum in kokos
- endorfin kave
- gozdni sadeži
- endorfin pomaranča-marakuja
Za vstavek za škatle je uporabljena bio-plastika, ki ne onesnažuje okolja.
| Št. izd.: | XPI-ZSM-17819 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 9006403082927 |
| Št.-Proizvajalca: | 17819 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Lastnosti izdelka: | BIO, Vsebuje alkohol |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
| Okus: | aromatičen, mlečna čokolada, čokoladni, bela čokolada, temna čokolada, Karamelna čokolada |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
Sestavine
trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Kakavova masa[2], Marcipan[1] (mandlji[1], sladkor[1], invertni sladkorni sirup[1]), invertni sladkorni sirup[1], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], glukozni sirup[1], Džin[1], sladka smetana[1], Polnomastno mleko[1], limoncello[1], maslo[1], koncentrat soka črnega ribeza[1], višnja[1], mandlji[1], sredica malin[1], koncentrat soka marakuje[1], karamelizirano mleko v prahu[1] (Posneto mleko v prahu[1], sladkor[1]), koncentrat višnje[1], zamrznjene posušene maline[1], Sladka sirotka v prahu[1], liofilizirana pasijonka[1] (maltodekstrin[1], koncentrat soka iz pasijonke[1]), rožna voda[1], liofilizirani ribez[1], koncentrat limoninega soka[1], liofilizirane višnje[1], Posneti mlečni jogurt v prahu[1], trsni sladkor[2], Med[1], Emulgator (sojin lecitin[1]), Karamelni sladkor[1] (karamelizirani sladkor[1], maltodekstrin[1]), Kamena sol, Stroki vanilije v prahu[2], Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), liofilizirane borovnice[1], grenko mandljevo olje[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], Cimet[2], olje sivke[1], Emulgator (Sončnični lecitin[1]), limonino olje[1], ingver v prahu[1], Cvetovi vrtnice[1]
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, vsebina pravične trgovine skupaj: 57% / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1997 / 477 kj / kcal |
| maščobe | 31 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 17 g |
| ogljikovi hidrati | 41 g |
| od tega sladkor | 37 g |
| beljakovine | 5,1 g |
| Sol | 0,15 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Biofekt POP "Za mamice"
Priljubljene kategorije:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov