Zotter Schokoladen Bio suho sadje - Slive v temni čokoladi, 80 g

Elegantna klasika v temni čokoladi

€ 6,19

(€ 77,38 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 80 g

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • klasična kombinacija
  • 70 % kakava
  • uravnotežena sladkost

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Bio suho sadje - Slive v temni čokoladi, 80 g € 6,19 (€ 77,38 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 12,98
Opis

Mehke posušene bio slive obdaja hrustljava temna čokolada.

Naravna sladkost sadja se lepo dopolnjuje s fino trpko Zotterjevo čokolado iz kakovostnega kakava, čistega kakavovega masla in surovega trsnega sladkorja. Vsebnost kakava znaša 70 %.

Št. izd.: XPI-ZSM-19354
Vsebina: 80 g
EAN: 9006403086789
Št.-Proizvajalca: 19354
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Vegan
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, E - arašidi, F - soja, G - mleko, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

80 % Suhe slive[1], Kakavova masa[2], trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], 70 % minimalna vsebnost kakava v rubin čokoladi[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 19 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1260 / 301 kj / kcal
maščobe 8,7 g
  od tega nasičene maščobne kisline 5,2 g
ogljikovi hidrati 49 g
  od tega sladkor 34 g
beljakovine 2,8 g
Sol 0,01 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio suho sadje - Slive v temni čokoladi

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder