Zotter Schokoladen Bio színes húsvéti nyuszik, 70 g
Ropogós húsvéti csokoládé
1.917 Ft 2.140 Ft -10%
(27.386 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gyümölcsös cseresznye ganache
- Étcsokoládé
- Mogyorós nugát ostya-krokanttal
Leírás
Idén a húsvéti nyuszi 50%-os étcsokoládét hoz, cseresznye ganache és ostya-krokantos mogyorós nugát töltelékkel
| Cikkszám: | XPI-ZSM-16985 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403083979 |
| Gyártói szám: | 16985 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Nyomokban tartalmaz: | C - Tojás, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nyers nádcukor[1], kakaómassza[1], kakaóvaj[1], 9 % mogyoró[1], 6 % waffel krokant[2] (búzaliszt[2], cukor[2], vaj[2], sovány tej por[2], árpamaláta kivonat[2], só), teljes tej por[2], 5 % meggy[2], sovány tej por[2], 3 % meggy koncentrátum[2], invert cukorszirup[2], 2 % fagyasztva szárított meggy[2], keményítőszirup[2], 1 % mogyoróolaj[2], emulgeálószer (szójalecitin[2]), teljes nádcukor[1], édes savópor[2], emulgeálószer (napraforgó-lecitin[2]), kősó, citrompor[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2]), vaníliarúd por[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[2], keserű mandulaolaj[2], csillágánizs[2], fahéj[1]
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 71% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2165 / 517 kj / kcal |
| zsír | 33 g |
| ebből telített zsírsavak | 17 g |
| szénhidrát | 46 g |
| ebből cukor | 40 g |
| fehérje | 7,1 g |
| só | 0,22 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio színes húsvéti nyuszik
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék