Zotter Schokoladen Bio Zotter 02 "Nagy nyusziknak"
Nagyon csokoládés!
5.120 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 2 húsvéti csokoládé
- Kézzel készített
- Alkoholt tartalmaz
Leírás
A gyönyörű húsvéti doboz két finom csokoládéból áll a "nagy nyuszik" számára.
- "Strucc-tojáslikőr" - kézzel készített, strucctojásból készült tojáslikőrrel töltve (alkoholtartalmú)
- "Kellemes hűsvétot" - kézzel készített, málnás kókuszos töltelékkel, vegán
| Cikkszám: | XPI-ZSM-22326 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 szett |
| EAN: | 9006403037828 |
| Gyártói szám: | 22326 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | Alkoholtartalmú |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, C - Tojás, E - Földimogyoró, F - Szójabab, G - Tej, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| íz: | Aromás, Tejcsokoládé, Csokoládés, Étcsokoládé |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
Bio strucctojás likőr
nyers nádcukor[1], kakaómassza[1], kakaóvaj[1], teljes tej por[2], teljes tej[2], mandula[2], sovány tej por[2], 3 % almapárlat[2], invert cukorszirup[2], gyömbér[2], keményítőszirup[2], 2 % strucctojás sárgája[2], édesítőszer (1 % eritrit[2]), karamellizált tejpor[2] (sovány tej por[2], cukor[2]), vaníliarúd por[1], emulgeálószer (lecitin (szója)), teljes nádcukor[3], kősó, gyömbérpor[2], 60 % kakaó: legalább az extra sötét tejcsokoládéban[2]
- fair trade kereskedelemből, a fair trade részesedése összesen 60% / ellenőrzött biológia gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
- fair trade forrásból; teljes fair trade arány: 60%
nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], kakaómassza[1], rizsital por[2] (rizs[2], napraforgóolaj[2], só), 7 % kókuszreszelék[1], 5 % málna velő[2], 4 % kókusztej[2], invert cukorszirup[2], 3 % kókuszpor[2] (kókuszpép[2], kókusztej[2], kókuszliszt[2]), keményítőszirup[2], 2 % fagyasztva szárított málna[2], ananászlé koncentrátum[2], 1 % málnapor[2], citromlé koncentrátum[2], emulgeálószer (lecitin (napraforgó)), fagyasztva szárított áfonya, citrompor[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2]), kősó, vaníliarúd por[1]
- fair trade kereskedelemből, a fair trade részesedése összesen 70% / ellenőrzött biológia gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Tápérték
Bio strucctojás likőr
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2139 / 511 kj / kcal |
| zsír | 35 g |
| ebből telített zsírsavak | 20 g |
| szénhidrát | 39 g |
| ebből cukor | 33 g |
| fehérje | 8,4 g |
| só | 0,21 g |
Kellemes Húsvétot
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2102 / 502 kj / kcal |
| zsír | 34 g |
| ebből telített zsírsavak | 22 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 35 g |
| fehérje | 2,9 g |
| só | 0,09 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Bio Zotter 02 "Nagy nyusziknak"
Népszerű kategóriák:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék