Zotter Schokoladen Bio Tojás üvegben, 87 g
Hat finom csokoládétojással
5.740 Ft
(65.977 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ínycsiklandóan csokoládés
- Eredeti csomagolás
- Bio+Fair
Leírás
Ebben a húsvéti meglepetésben minden megtalálható: A hat különböző módon töltött csokoládé tojás édes húsvétot és elsőosztályú csokoládéélményt ígér.
Az üveg a következő ízeket tartalmazza:
- 1x Málnás csokoládétojás: lágy málnás karamellel és rózsaszín gyümölcsös nugáttal töltve, málnás couverture bevonattal (pink csomagolás)
- 1x Fehér csokoládétojás: gyümölcsös maracujás karamellel és kesudiós nugátréteggel töltve, napsárga maracujás couverture bevonattal (arany csomagolás)
- 1x Fehér csokoládétojás: krémes eperréteggel és makadámia nugáttal töltve, rózsaszín málna couverture és fehér csokoládé bevonattal (rózsaszín csomagolás)
- 1x Fehér, citromos csokoládétojás: gyümölcsös áfonyás ganache és karamellás nugátréteggel töltve, feketeribizlis couverture bevonattal, fehér csokoládéval keverve (lila csomagolás)
- 1x Étcsokoládé tojás: mogyorós nugátkrémmel töltve, étcsokoládéval bevonva (kék csomagolás)
- 1x Tejcsokoládé tojás: mandulás nugátkrémmel töltve, leheletnyi rózsaolajjal, tejcsokoládéval bevonva (narancssárga csomagolás)
Megjegyzés:
Változó elérhetőség! A csomag tartalma az egyes fajták elérhetőségétől függően változhat.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-25954 |
|---|---|
| Tartalom: | 87 g |
| EAN: | 9006403037873 |
| Gyártói szám: | 25954 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | Alkoholmentes |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, C - Tojás, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], mandula[2], mogyoró[2], kakaómassza[1], mandulaolaj[2], porcukor[2], teljes tej por[2], tejszínhab[2], sovány tej por[2], invert cukorszirup[2], kesudió[1], vaj[2], makadámiadió[1], édes savópor[2], áfonya[2], fagyasztva szárított málna[2], málna koncentrátum[2], maracujalé koncentrátum[2], eper[2], teljes nádcukor[1], citrompor[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2]), keményítőszirup[2], eper koncentrátum[2], fagyasztva szárított maracuja[2] (maltodextrin[2], maracujalé koncentrátum[2]), fagyasztva szárított eper[2], teljes tej[2], emulgeálószer (lecitin (szója)), mogyoróolaj, citromlé koncentrátum[2], emulgeálószer (lecitin (napraforgó)), fagyasztva szárított fekete áfonya, Verjus[2], karamellizált tejpor[2] (sovány tej por[2], cukor[2]), fagyasztva szárított mangó[2], fagyasztva szárított ribizli[2], vaníliarúd por[1], kősó, sovány tej joghurt por[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], fahéj[2], rózsaszirom[2], kardamom (Elettaria cardamomum)[2], tonkabab por[2], rózsaolaj[2], koriander[2]
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 58% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Nyomokban brazildiót, tojást, kesudiót, pekándiót, pisztáciát, diót, földimogyorót tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2705 / 646 kj / kcal |
| zsír | 48 g |
| ebből telített zsírsavak | 19 g |
| szénhidrát | 45 g |
| ebből cukor | 40 g |
| fehérje | 8,6 g |
| só | 0,15 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen BIo Tojás üvegben
| 5 csillag | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (100%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék