BioKing Premium Biologische Crunchy Müsli, Chocolade noot (375 g)
Een krokant ontbijt voor het hele gezin
€ 4,94 € 5,49 -10%
(€ 13,17 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zacht gebakken muesli
- Met gedroogd fruit & noten
Beschrijving
Deze knapperige muesli bevat zachtgebakken granen, noten en fruit die de knapperige muesli zijn heerlijke zoetheid geven.
Opmerking voor mensen met allergieën:
- Bevat gluten. Kan door productie sporen van noten, soja en sesam bevatten.
| Art. nr.: | XAY-PL-101613 |
|---|---|
| Inhoud: | 375 g |
| EAN: | 9120043211193 |
| Producentnummer: | 101613 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch |
| Provincie: | Tirol |
| Sporen van: | F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes |
| Smaak: | Zoet |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1511 / 361 kj / kcal |
| Vet | 13,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8 g |
| Koolhydraten | 51,9 g |
| waarvan Suiker | 21,6 g |
| Vezels | 6,1 g |
| Eiwitten | 7,1 g |
| Zout | 0,5 g |
Ingrediënten
Knapperige chocoladenoot[1] (havervlokken[1], Sonnenblumenöl[1], hele rietsuiker[1], ruwe rietsuiker[1], Kokosraspel[1], Dinkelpops[1], Mandeln[1], Haselnüsse[1], Cacaopoeder[1], chocolade[1] (rohrzucker[1], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], Sonnenblumenlecithin[2])), speltvlokken[1], rozijnen[1], pompoenpitten (geroosterd)[1], kokosnoot chips[1], ribessen[1]
- van k.b.L.
- Emulgatoren
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Premium Biologische Crunchy Müsli
Populaire categorieën:
Ontdek From Austria:
Nieuwe producten:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten