ECHT VOM LAND Tonic Water Lavendel II., 330 ml
Duurzaam geproduceerd tonic uit Neder-Oostenrijk
€ 2,55 € 2,69 -5%
(€ 7,73 / L, Incl. 6% BTW
Variant:
Kenmerken & Voordelen
- Van de uitlopers van de Alpen
- Duurzaam geproduceerd
- Zonder kunstmatige smaakstoffen
Beschrijving
Lavandel tonic water is een verfrissend bruisende drank met een lichtzoete lavendelsmaak. ECHT VOM LAND gebruikt bronwater uit eigen bron voor de duurzame productie van zijn premium dranken. Het lavendeltonicwater wordt geproduceerd in de uitlopers van de Alpen en de prijzen van het bedrijf worden inmiddels internationaal erkend.
| Art. nr.: | EVL-TWL2 |
|---|---|
| Inhoud: | 330 ml |
| EAN: | 9120107640273 |
| Producentnummer: | TWL2 |
| Merk: | ECHT VOM LAND |
| Producteigenschappen: | Vrij van kunstmatige smaakstoffen |
| Provincie: | Neder-Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 105,5 / 25,2 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| Koolhydraten | 6,2 g |
| waarvan Suiker | 6,2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ECHT VOM LAND Tonic Water Lavendel II.
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten