KOTÁNYI Bourbon Vanillesuiker, 24 g
Fijn en aromatisch
€ 1,29
(€ 53,75 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijn gemalen
- Licht bloemige vanille smaak
- Ideaal voor het op smaak brengen van desserts
Beschrijving
Bourbon Vanillesuiker van Kotányi voegt een fijne zoetheid toe met de delicate bloemige noten van echte Bourbon vanille aan je taarten, koekjes en desserts.
Inhoud: 3 zakjes (3 x 12 g)
| Art. nr.: | XKY-KO-147901 |
|---|---|
| Inhoud: | 24 g |
| EAN: | 9001414014790 |
| Producentnummer: | 147901 |
| Merk: | KOTÁNYI |
| Provincie: | Neder-Oostenrijk |
Ingrediënten
Poedersuiker, 2 % bourbon vanillepoeder, 1,8 % Bourbon vanille extract (1.8%).
Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 6975 / 1666 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan Suiker | 97 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0,6 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Bourbon Vanillesuiker
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten