KOTÁNYI Gedroogde Marjolein, 5 g

Voor tal van stevige maaltijden

€ 2,99

(€ 598,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 5 g

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Enigszins bittere smaak
  • Voorzichtig gedroogd
  • Uit Oostenrijk

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Komijnzaad, heel, 100 g

KOTÁNYI Gedroogde Marjolein, 5 g € 2,99 (€ 598,00 / kg)
KOTÁNYI Komijnzaad, heel, 100 g € 2,99 (€ 29,90 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

KOTÁNYI biedt een heerlijk aromatische marjolein die geschikt is voor veel verschillende gerechten. Het verfijnt bijvoorbeeld gebraden gans en eend, gebakken aardappelen, champignons, vlees, kool en peulvruchten. De zacht gedroogde marjolein ontvouwt in al deze gerechten zijn pittige, licht bittere aroma!

Art. nr.: XKY-KO-153701
Inhoud: 5 g
EAN: 9001414015377
Producentnummer: 153701
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

marjolein

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Gedroogde Marjolein

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder