Obsthof Neumeister Biologische Frambozen Vruchtenspread, 160 g

Perfect voor ontbijt, als snack of tussendoortje

€ 6,19

(€ 38,69 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 160 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Onvervalste bessensmaak
  • 100% biologisch fruit uit eigen tuin
  • Om te smeren en te vullen

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Fijn Gezeefde Abrikoos - Verlaagd Suikergehalte, 200 g

Obsthof Neumeister Biologische Frambozen Vruchtenspread, 160 g € 6,19 (€ 38,69 / kg)
STAUD‘S Fijn Gezeefde Abrikoos - Verlaagd Suikergehalte, 200 g € 4,19 (€ 20,95 / kg)
Totaalprijs: € 10,38
Beschrijving

Deze vruchtenspread bevat de aromatische biologische frambozen uit eigen tuin - handgeplukt en zorgvuldig verwerkt. De spread is niet alleen lekker op brood en gebak, je kunt het ook gebruiken om zoete gerechten mee te vullen of als topping voor yoghurt.

Art. nr.: XPI-ON-9120036420571
Inhoud: 160 g
EAN: 9120036420571
Producentnummer: 9120036420571
Merk: Obsthof Neumeister
Producteigenschappen: Vrij van kunstmatige smaakstoffen, Natuurlijk
Provincie: Stiermarken
Bewaarinstructies: Goed gesloten bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na openen in de koelkast bewaren en binnen enkele dagen consumeren, Koel, droog & donker bewaren
Smaak: Aromatisch, Fruitig, Fruitig-zoet, Zoetig
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch
Ingrediënten

frambozen[1], suiker[1], pectine[3], ascorbinezuur (E300)[2], citroensap[1]

  1. biologisch
  2. Antioxidant
  3. Geleermiddel
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 666 / 159 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 33 g
  waarvan Suiker 33 g
Eiwitten 1,5 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Obsthof Neumeister, Wieden-Klausen 17, 8345, Straden, Oostenrijk, www.obsthof-neumeister.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Obsthof Neumeister Biologische Frambozen Vruchtenspread

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder